Son 20 Maç
Son 10 Maç
Son 5 Maç
| Sporting | Ortalama Performans | SCM Craiova | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 151 | 147 | Maç Başına Ortalama | 179.75 | 178 |
| 78.5 | 75 | Ortalama Atılan Gol | 85.25 | 80.5 |
| 72.5 | 72 | Ortalama Yenen Gol | 94.5 | 97.5 |
| 19 | 17.5 | 1. Çeyrek | 17.25 | 16.5 |
| 21.25 | 22.5 | 2. Çeyrek | 20.5 | 19 |
| 17.25 | 15 | 3. Çeyrek | 22.75 | 20 |
| 17 | 12 | 4. Çeyrek | 24.75 | 25 |
| Sporting | Ortalama Performans | SCM Craiova | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 161.25 | 157.9 | Maç Başına Ortalama | 153.53 | 154 |
| 79.5 | 80.8 | Ortalama Atılan Gol | 74.68 | 72.5 |
| 81.75 | 77.1 | Ortalama Yenen Gol | 78.84 | 81.5 |
| 21.35 | 21 | 1. Çeyrek | 19.05 | 19.38 |
| 19.95 | 20.9 | 2. Çeyrek | 17.47 | 16.62 |
| 18.65 | 17.9 | 3. Çeyrek | 19.42 | 18.75 |
| 18.75 | 19.4 | 4. Çeyrek | 18.53 | 17.75 |
| Sporting | Ortalama Performans | SCM Craiova | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 158 | 150.6 | Maç Başına Ortalama | 161.4 | 159.2 |
| 76.8 | 75.2 | Ortalama Atılan Gol | 73.9 | 68.6 |
| 81.2 | 75.4 | Ortalama Yenen Gol | 87.5 | 90.6 |
| 20.2 | 18.8 | 1. Çeyrek | 18.8 | 16.8 |
| 18.3 | 20.2 | 2. Çeyrek | 17.4 | 17.4 |
| 19.4 | 18 | 3. Çeyrek | 18.7 | 17.8 |
| 17.3 | 15 | 4. Çeyrek | 18.6 | 16.6 |
| Sporting | Ortalama Performans | SCM Craiova | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 153.8 | 153 | Maç Başına Ortalama | 176.6 | 178 |
| 81.2 | 80.67 | Ortalama Atılan Gol | 84 | 80.5 |
| 72.6 | 72.33 | Ortalama Yenen Gol | 92.6 | 97.5 |
| 20 | 19.67 | 1. Çeyrek | 17.2 | 16.5 |
| 22.4 | 24 | 2. Çeyrek | 20.2 | 19 |
| 19.2 | 19 | 3. Çeyrek | 21.4 | 20 |
| 16.4 | 12.67 | 4. Çeyrek | 24.4 | 25 |
| Sporting |
Üst
Alt |
SCM Craiova | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| Sporting |
Üst
Alt |
SCM Craiova | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| Sporting |
Üst
Alt |
SCM Craiova | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| Sporting |
Üst
Alt |
SCM Craiova | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| Sporting - SCM Craiova - Teke Tek | ||||
| — — | ||||
| SCM Craiova - Sporting - Teke Tek | ||||
| 14.10.26 | SCM Craiova | Sporting | M 77:97 (20:23, 23:25, 14:25, 20:24) | 20 |
| Sporting - Son Maç | ||||
| 29.10.26 | Gence | Sporting | M 69:67 (20:18, 18:15, 16:14, 15:20) | 2 |
| 21.10.26 | Sporting | Kolossos | G 71:69 (15:21, 22:20, 15:10, 14:15) | |
| 14.10.26 | SCM Craiova | Sporting | G 77:97 (20:23, 23:25, 14:25, 20:24) | 20 |
| 07.10.26 | Sporting | Rilski | G 79:75 (20:16, 23:18, 15:13, 10:21) | |
| 11.02.26 | Sporting | Prievidza | G 92:73 (24:21, 27:25, 27:12, 14:15) | 19 |
| 04.02.26 | PAOK | Sporting | M 101:67 (28:17, 26:8, 24:21, 23:21) | 34 |
| 21.01.26 | Sporting | Bilbao Basket | M 72:90 (14:18, 14:26, 20:24, 24:22) | 18 |
| 14.01.26 | Prievidza | Sporting | M 94:82 (22:27, 25:19, 14:19, 33:17) | 12 |
| 13.09.21 | Sporting | Kalev/Cramo | M 69:86 (18:20, 9:22, 14:23, 28:21) | 17 |
| 25.09.20 | Igokea | Sporting | M 70:64 (16:11, 16:16, 14:20, 24:17) | 6 |
| 23.09.20 | Benetton Fribourg | Sporting | G 78:84 (18:27, 18:23, 25:16, 17:18) | 6 |
| SCM Craiova - Son Maç | ||||
| 28.10.26 | SCM Craiova | Rilski | G 103:86 (16:16, 21:17, 37:22, 29:31) | 17 |
| 21.10.26 | Erokspor | SCM Craiova | M 118:96 (34:14, 34:22, 27:29, 23:31) | 22 |
| 14.10.26 | SCM Craiova | Sporting | M 77:97 (20:23, 23:25, 14:25, 20:24) | 20 |
| 07.10.26 | Kolossos | SCM Craiova | M 77:65 (12:19, 20:16, 20:11, 25:19) | 12 |
| 08.02.23 | SCM Craiova | Chemnitz | M 79:85 (17:23, 19:19, 16:15, 23:18) | |
| 01.02.23 | SCM Craiova | Cholet | M 64:71 (25:20, 7:19, 19:16, 13:16) | 7 |
| 24.01.23 | Porto | SCM Craiova | M 90:64 (18:18, 26:16, 23:21, 23:9) | 26 |
| 10.01.23 | Chemnitz | SCM Craiova | M 93:62 (22:16, 29:18, 26:17, 16:11) | 31 |
Türkiye - TBL
ABD - NBA
Fransa - PRO A
İspanya - ACB League
İtalya - Lega A
Euroleague ULEB
Yunanistan - HEBA A1
Almanya
Arjantin
Avustralya
Avusturya
Brezilya
Büyük Britanya
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Endonezya
Finlandiya
Güney Kore
Hırvatistan
İsrail
Japonya
Litvanya
Polonya
Rusya
Sırbistan
Tayvan
Venezuela
Yeni Zelanda