Son 20 Maç
Son 10 Maç
Son 5 Maç
| SCM Craiova | Ortalama Performans | Erokspor | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 158 | 174 | Maç Başına Ortalama | 155.5 | 156 |
| 71 | 77 | Ortalama Atılan Gol | 93 | 94 |
| 87 | 97 | Ortalama Yenen Gol | 62.5 | 62 |
| 19.5 | 20 | 1. Çeyrek | 24 | 25 |
| 19.5 | 23 | 2. Çeyrek | 26.5 | 31 |
| 12.5 | 14 | 3. Çeyrek | 20 | 13 |
| 19.5 | 20 | 4. Çeyrek | 22.5 | 25 |
| SCM Craiova | Ortalama Performans | Erokspor | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 147.88 | 149.6 | Maç Başına Ortalama | 155.5 | 156 |
| 71.76 | 73.6 | Ortalama Atılan Gol | 93 | 94 |
| 76.12 | 76 | Ortalama Yenen Gol | 62.5 | 62 |
| 19.53 | 19.1 | 1. Çeyrek | 24 | 25 |
| 17 | 17.8 | 2. Çeyrek | 26.5 | 31 |
| 17.82 | 18.2 | 3. Çeyrek | 20 | 13 |
| 17.18 | 18.1 | 4. Çeyrek | 22.5 | 25 |
| SCM Craiova | Ortalama Performans | Erokspor | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 156.3 | 162.4 | Maç Başına Ortalama | 155.5 | 156 |
| 71.1 | 74.8 | Ortalama Atılan Gol | 93 | 94 |
| 85.2 | 87.6 | Ortalama Yenen Gol | 62.5 | 62 |
| 21 | 22.2 | 1. Çeyrek | 24 | 25 |
| 16.4 | 16.2 | 2. Çeyrek | 26.5 | 31 |
| 16.2 | 16.2 | 3. Çeyrek | 20 | 13 |
| 17.1 | 19.4 | 4. Çeyrek | 22.5 | 25 |
| SCM Craiova | Ortalama Performans | Erokspor | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 153.8 | 157.67 | Maç Başına Ortalama | 155.5 | 156 |
| 69.8 | 73.33 | Ortalama Atılan Gol | 93 | 94 |
| 84 | 84.33 | Ortalama Yenen Gol | 62.5 | 62 |
| 19.8 | 20.67 | 1. Çeyrek | 24 | 25 |
| 16.2 | 16.33 | 2. Çeyrek | 26.5 | 31 |
| 16.2 | 16.33 | 3. Çeyrek | 20 | 13 |
| 16.8 | 18.67 | 4. Çeyrek | 22.5 | 25 |
| SCM Craiova |
Üst
Alt |
Erokspor | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| SCM Craiova |
Üst
Alt |
Erokspor | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| SCM Craiova |
Üst
Alt |
Erokspor | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| SCM Craiova |
Üst
Alt |
Erokspor | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
156.5
157.5
158.5
159.5
160.5
|
||||||||
|
38.5
39.5
40.5
41.5
42.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
|
36.5
37.5
38.5
39.5
40.5
|
||||||||
|
37.5
38.5
39.5
40.5
41.5
|
||||||||
| SCM Craiova - Erokspor - Teke Tek | ||||
| — — | ||||
| Erokspor - SCM Craiova - Teke Tek | ||||
| — — | ||||
| SCM Craiova - Son Maç | ||||
| 14.10.26 | SCM Craiova | Sporting | M 77:97 (20:23, 23:25, 14:25, 20:24) | 20 |
| 07.10.26 | Kolossos | SCM Craiova | M 77:65 (12:19, 20:16, 20:11, 25:19) | 12 |
| 08.02.23 | SCM Craiova | Chemnitz | M 79:85 (17:23, 19:19, 16:15, 23:18) | |
| 01.02.23 | SCM Craiova | Cholet | M 64:71 (25:20, 7:19, 19:16, 13:16) | 7 |
| 24.01.23 | Porto | SCM Craiova | M 90:64 (18:18, 26:16, 23:21, 23:9) | 26 |
| 10.01.23 | Chemnitz | SCM Craiova | M 93:62 (22:16, 29:18, 26:17, 16:11) | 31 |
| 21.12.22 | Cholet | SCM Craiova | M 75:56 (23:17, 11:15, 19:11, 22:13) | 19 |
| 14.12.22 | SCM Craiova | Porto | M 73:83 (26:18, 17:21, 12:21, 18:23) | 10 |
| Erokspor - Son Maç | ||||
| 14.10.26 | Rilski | Erokspor | G 62:94 (20:25, 13:31, 11:13, 18:25) | 32 |
| 07.10.26 | Erokspor | Gence | G 92:63 (23:19, 22:11, 27:21, 20:12) | 29 |
| 10.10.26 | Tofas | Erokspor | G 79:87 (17:29, 17:19, 25:11, 20:28) | 8 |
| 03.10.26 | Erokspor | Petkim Spor | G 96:87 (26:20, 19:25, 17:16, 34:26) | 9 |
| 28.09.26 | Manisa | Erokspor | M 88:79 (21:26, 22:15, 21:11, 24:27) | 9 |
| 29.05.26 | Erokspor | Fenerbahçe | M 73:96 (11:25, 26:39, 19:15, 17:17) | 23 |
| 27.05.26 | Fenerbahçe | Erokspor | M 94:72 (28:19, 17:13, 21:17, 28:23) | 22 |
| 10.05.26 | Merkezefendi | Erokspor | G 69:70 (27:21, 12:22, 18:19, 12:8) | 1 |
| 02.05.26 | Erokspor | Bursaspor Durmazlar | M 82:83 (24:23, 25:26, 19:16, 14:18) | 1 |
| 26.04.26 | Karsiyaka | Erokspor | M 68:67 (11:13, 20:18, 21:19, 16:17) | 1 |
Türkiye - TBL
ABD - NBA
Fransa - PRO A
İspanya - ACB League
İtalya - Lega A
Euroleague ULEB
Yunanistan - HEBA A1
Almanya
Arjantin
Avustralya
Avusturya
Brezilya
Büyük Britanya
Çek Cumhuriyeti
Çin
Danimarka
Endonezya
Finlandiya
Güney Kore
Hırvatistan
İsrail
Japonya
Litvanya
Polonya
Rusya
Sırbistan
Tayvan
Venezuela
Yeni Zelanda