Son 20 Maç
Son 10 Maç
Son 5 Maç
| CSKA Youth | Ortalama Performans | Konoplev Academy U19 | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.33 | 3.8 | Maç Başına Ortalama | 3.81 | 4.08 |
| 2.95 | 2.7 | Ortalama Atılan Gol | 2.05 | 2.17 |
| 1.38 | 1.1 | Ortalama Yenen Gol | 1.76 | 1.92 |
| CSKA Youth | Ortalama Performans | Konoplev Academy U19 | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.3 | 3.8 | Maç Başına Ortalama | 3.9 | 4.27 |
| 2.85 | 2.7 | Ortalama Atılan Gol | 2.05 | 2.18 |
| 1.45 | 1.1 | Ortalama Yenen Gol | 1.85 | 2.09 |
| CSKA Youth | Ortalama Performans | Konoplev Academy U19 | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.3 | 4 | Maç Başına Ortalama | 4 | 4 |
| 2.6 | 2.83 | Ortalama Atılan Gol | 2.5 | 2.8 |
| 1.7 | 1.17 | Ortalama Yenen Gol | 1.5 | 1.2 |
| CSKA Youth | Ortalama Performans | Konoplev Academy U19 | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.2 | 4.33 | Maç Başına Ortalama | 3.6 | 3.67 |
| 2.8 | 3.33 | Ortalama Atılan Gol | 2.2 | 2.33 |
| 1.4 | 1 | Ortalama Yenen Gol | 1.4 | 1.33 |
| CSKA Youth |
Üst
Alt |
Konoplev Academy U19 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
| CSKA Youth |
Üst
Alt |
Konoplev Academy U19 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
| CSKA Youth |
Üst
Alt |
Konoplev Academy U19 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
| CSKA Youth |
Üst
Alt |
Konoplev Academy U19 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
1.5
2.5
3.5
4.5
5.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
| Önemli Seriler | |
| Hiç Berabere Kalmayanlar | |
| CSKA Youth - Konoplev Academy U19 - Teke Tek | ||||
| 22.08.25 | CSKA Youth | Konoplev Academy U19 | G 3:1 (1:0) | |
| 08.11.24 | CSKA Youth | Konoplev Academy U19 | G 1:0 (0:0) | |
| 15.09.23 | CSKA Youth | Konoplev Academy U19 | G 3:1 (1:1) | |
| 27.08.21 | CSKA Youth | Konoplev Academy U19 | G 2:0 (0:0) | |
| 03.10.20 | CSKA Youth | Konoplev Academy U19 | G 3:0 (1:0) | |
| Konoplev Academy U19 - CSKA Youth - Teke Tek | ||||
| 15.05.26 | Konoplev Academy U19 | CSKA Youth | B 1:1 (0:0) | |
| 11.04.25 | Konoplev Academy U19 | CSKA Youth | M 0:1 (0:1) | |
| 27.09.24 | Konoplev Academy U19 | CSKA Youth | M 0:1 (0:0) | |
| 15.10.21 | Konoplev Academy U19 | CSKA Youth | M 0:1 (0:0) | |
| 25.11.20 | Konoplev Academy U19 | CSKA Youth | M 1:2 (0:1) | |
| CSKA Youth - Son Maç | ||||
| 28.08.26 | Almaz Antey U19 | CSKA Youth | M 4:2 (2:2) | |
| 21.08.26 | CSKA Youth | Lokomotiv Youth | G 3:2 (2:1) | |
| 14.08.26 | Spartak Moscow Youth | CSKA Youth | G 0:2 (0:1) | |
| 07.08.26 | CSKA Youth | Dynamo Makhachkala U19 | G 4:0 (1:0) | |
| 31.07.26 | CSKA Youth | Rubin Youth | G 3:1 (1:1) | |
| 24.07.26 | CSKA Youth | Ural Youth | G 4:1 (1:0) | |
| 17.07.26 | Krasnodar Youth | CSKA Youth | M 4:2 (3:2) | |
| 10.07.26 | CSKA Youth | Zenit Youth | G 1:0 (0:0) | |
| Konoplev Academy U19 - Son Maç | ||||
| 28.08.26 | Dinamo Moscow Youth | Konoplev Academy U19 | G 1:2 (1:1) | |
| 21.08.26 | Konoplev Academy U19 | Zenit Youth | G 3:0 (2:0) | |
| 14.08.26 | Nizhny Novgorod Youth | Konoplev Academy U19 | G 0:2 (0:1) | |
| 07.08.26 | Konoplev Academy U19 | Krasnodar Youth | M 1:3 (1:1) | |
| 31.07.26 | Almaz Antey U19 | Konoplev Academy U19 | B 3:3 (2:2) | |
| 24.07.26 | Konoplev Academy U19 | Rostov Youth | G 3:2 (2:0) | |
| 17.07.26 | Konoplev Academy U19 | Rodina Moscow U19 | M 1:4 (1:1) | |
| 10.07.26 | Lokomotiv Youth | Konoplev Academy U19 | B 1:1 (0:1) | |
| Takım | G | B | M | P |
| ЦСКА-мол | 15 | 2 | 4 | 47 |
| ФК Краснодар-мол | 15 | 1 | 4 | 46 |
| Локомотив М-мол | 13 | 5 | 3 | 44 |
| Зенит-мол | 13 | 3 | 5 | 42 |
| Родина U19 | 13 | 3 | 5 | 42 |
| Ак. Коноплева U19 | 10 | 5 | 6 | 35 |
| Ростов-мол | 9 | 3 | 9 | 30 |
| Спартак М-мол | 7 | 8 | 6 | 29 |
| Алмаз Антей U19 | 8 | 5 | 8 | 29 |
| Динамо М-мол | 8 | 2 | 11 | 26 |
| Чертаново U19 | 5 | 5 | 11 | 20 |
| Урал-мол | 5 | 4 | 12 | 19 |
| Динамо Мх U19 | 5 | 3 | 13 | 18 |
| Н. Новгород-мол | 4 | 4 | 13 | 16 |
| Рубин-мол | 4 | 3 | 13 | 15 |
| Факел-мол | 3 | 4 | 14 | 13 |
UEFA Şampiyonlar Ligi
İngiltere - Premier League
İspanya - Primera Division
İtalya - Serie A
Almanya - 1. Bundesliga
Fransa - Ligue 1
Brezilya - Serie A
Rusya - Premier League
ABD
Arjantin
Arnavutluk
Avrupa
Avustralya
Avusturya
Azerbaycan
BAE
Belçika
Beyaz Rusya
Bolivia
Bosna-Hersek
Bulgaristan
Çek Cumhuriyeti
Cezayir
Çin
Danimarka
Ekvator
Endonezya
Ermenistan
Estonya
Faroe Islands
Fas
Finlandiya
Galler
Guatemala
Güney Afrika
Güney Kıbrıs
Güney Kore
Gürcistan
Hindistan
Hırvatistan
Hollanda
İran
İrlanda
İskoçya
İsrail
İsveç
İsviçre
İzlanda
Japonya
Karadağ
Kazakistan
Kolombiya
Kosta Rika
Kuzey İrlanda
Letonya
Litvanya
Macaristan
Malezya
Meksika
Mısır
Moldova
Nicaragua
Nijerya
Norveç
Özbekistan
Paraguay
Peru
Polonya
Portekiz
Romanya
Şili
Singapur
Sırbistan
Slovakya
Slovenya
Suudi Arabistan
Tayland
Tunus
Türkiye
Ukrayna
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yunanistan