Son 20 Maç
Son 10 Maç
Son 5 Maç
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Michalovce | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.67 | 6.17 | Maç Başına Ortalama | 5.5 | 6 |
| 3 | 3.17 | Ortalama Atılan Gol | 2.1 | 2 |
| 2.67 | 3 | Ortalama Yenen Gol | 3.4 | 4 |
| 1.11 | 1.33 | 1. Periyot | 0.6 | 0.6 |
| 1 | 1 | 2. Periyot | 0.6 | 0.6 |
| 0.89 | 0.83 | 3. Periyot | 0.9 | 0.8 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Michalovce | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.8 | 5.09 | Maç Başına Ortalama | 5.7 | 5.9 |
| 2.2 | 2.36 | Ortalama Atılan Gol | 2.5 | 1.9 |
| 2.6 | 2.73 | Ortalama Yenen Gol | 3.2 | 4 |
| 0.75 | 0.91 | 1. Periyot | 0.55 | 0.4 |
| 0.6 | 0.73 | 2. Periyot | 0.9 | 0.8 |
| 0.85 | 0.73 | 3. Periyot | 1.05 | 0.7 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Michalovce | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.5 | 6.17 | Maç Başına Ortalama | 5.5 | 6 |
| 2.8 | 3.17 | Ortalama Atılan Gol | 2.1 | 2 |
| 2.7 | 3 | Ortalama Yenen Gol | 3.4 | 4 |
| 1 | 1.33 | 1. Periyot | 0.6 | 0.6 |
| 0.9 | 1 | 2. Periyot | 0.6 | 0.6 |
| 0.9 | 0.83 | 3. Periyot | 0.9 | 0.8 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Michalovce | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.6 | 6 | Maç Başına Ortalama | 6.4 | 6.33 |
| 3.2 | 3.5 | Ortalama Atılan Gol | 2.6 | 2.33 |
| 2.4 | 2.5 | Ortalama Yenen Gol | 3.8 | 4 |
| 1.4 | 1.5 | 1. Periyot | 0.4 | 0.33 |
| 1.2 | 1.25 | 2. Periyot | 0.8 | 0.67 |
| 0.6 | 0.75 | 3. Periyot | 1.4 | 1.33 |
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Michalovce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Michalovce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Michalovce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Michalovce | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica - Michalovce - Teke Tek | ||||
| 18.01.26 | Ban. Bystrica | Michalovce | G 5:4 pen (0:1, 0:2, 4:1, 0:0) | |
| 03.10.25 | Ban. Bystrica | Michalovce | M 3:4 (0:3, 1:1, 2:0) | |
| 14.02.25 | Ban. Bystrica | Michalovce | G 5:4 (1:1, 1:2, 3:1) | |
| 27.10.24 | Ban. Bystrica | Michalovce | G 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) | |
| 23.02.24 | Ban. Bystrica | Michalovce | G 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) | |
| 17.11.23 | Ban. Bystrica | Michalovce | M 2:5 (0:2, 1:2, 1:1) | |
| 09.12.22 | Ban. Bystrica | Michalovce | G 3:2 (0:2, 2:0, 1:0) | |
| 18.09.22 | Ban. Bystrica | Michalovce | M 2:3 (1:0, 1:2, 0:1) | |
| Michalovce - Ban. Bystrica - Teke Tek | ||||
| 27.02.26 | Michalovce | Ban. Bystrica | G 3:2 (1:0, 1:1, 1:1) | |
| 16.11.25 | Michalovce | Ban. Bystrica | G 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) | |
| 06.12.24 | Michalovce | Ban. Bystrica | G 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) | |
| 27.09.24 | Michalovce | Ban. Bystrica | M 2:5 (1:1, 1:2, 0:2) | |
| 12.01.24 | Michalovce | Ban. Bystrica | G 6:4 (1:1, 2:3, 3:0) | |
| 06.10.23 | Michalovce | Ban. Bystrica | M 0:4 (0:2, 0:0, 0:2) | |
| 03.02.23 | Michalovce | Ban. Bystrica | M 1:3 (0:1, 0:0, 1:2) | |
| 28.10.22 | Michalovce | Ban. Bystrica | M 2:4 (1:1, 1:2, 0:1) | |
| Ban. Bystrica - Son Maç | ||||
| 11.10.26 | Ban. Bystrica | L.Mikulas | G 5:2 (1:0, 3:2, 1:0) | |
| 09.10.26 | Ban. Bystrica | Slovan Bratislava | M 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) | |
| 04.10.26 | Zilina | Ban. Bystrica | G 2:3 pen (0:1, 0:1, 2:0, 0:0) | |
| 02.10.26 | Ban. Bystrica | Poprad | G 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) | |
| 27.09.26 | Ban. Bystrica | Nitra | G 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) | |
| 25.09.26 | Presov | Ban. Bystrica | G 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) | |
| 20.09.26 | Ban. Bystrica | Spisska Nova Ves | M 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) | |
| 18.09.26 | Trencin | Ban. Bystrica | G 3:4 pen (1:0, 0:2, 2:1, 0:0) | |
| Michalovce - Son Maç | ||||
| 11.10.26 | Zilina | Michalovce | M 3:1 (2:0, 1:1, 0:0) | |
| 09.10.26 | Michalovce | Poprad | M 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) | |
| 03.10.26 | Kosice | Michalovce | M 6:3 (3:1, 2:1, 1:1) | |
| 02.10.26 | Michalovce | Nitra | G 6:5 (1:2, 2:2, 3:1) | |
| 29.09.26 | Presov | Michalovce | G 3:4 OT (2:0, 1:0, 0:3, 0:1) | |
| 27.09.26 | Michalovce | Spisska Nova Ves | M 2:3 OT (1:1, 0:0, 1:1, 0:1) | |
| 25.09.26 | Trencin | Michalovce | M 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) | |
| 20.09.26 | Michalovce | Zvolen | G 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) | |
ABD - NHL
Rusya - Russia KHL
World Championship
Çek Cumhuriyeti - Extraliga
Finlandiya - SM-Liiga
İsveç - Elitserien
Almanya
Avusturya
Beyaz Rusya
Danimarka
Fransa
İsviçre
Kanada
Kazakistan
Norveç
Slovakya
Ukrayna