Son 20 Maç
Son 10 Maç
Son 5 Maç
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Zvolen | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.67 | 6.17 | Maç Başına Ortalama | 4.9 | 4.8 |
| 3 | 3.17 | Ortalama Atılan Gol | 1.7 | 1.6 |
| 2.67 | 3 | Ortalama Yenen Gol | 3.2 | 3.2 |
| 1.11 | 1.33 | 1. Periyot | 0.6 | 0.8 |
| 1 | 1 | 2. Periyot | 0.6 | 0.4 |
| 0.89 | 0.83 | 3. Periyot | 0.5 | 0.4 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Zvolen | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 4.8 | 5.09 | Maç Başına Ortalama | 5.1 | 4.8 |
| 2.2 | 2.36 | Ortalama Atılan Gol | 2.1 | 1.8 |
| 2.6 | 2.73 | Ortalama Yenen Gol | 3 | 3 |
| 0.75 | 0.91 | 1. Periyot | 0.65 | 0.8 |
| 0.6 | 0.73 | 2. Periyot | 0.85 | 0.7 |
| 0.85 | 0.73 | 3. Periyot | 0.6 | 0.3 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Zvolen | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.5 | 6.17 | Maç Başına Ortalama | 4.9 | 4.8 |
| 2.8 | 3.17 | Ortalama Atılan Gol | 1.7 | 1.6 |
| 2.7 | 3 | Ortalama Yenen Gol | 3.2 | 3.2 |
| 1 | 1.33 | 1. Periyot | 0.6 | 0.8 |
| 0.9 | 1 | 2. Periyot | 0.6 | 0.4 |
| 0.9 | 0.83 | 3. Periyot | 0.5 | 0.4 |
| Ban. Bystrica | Ortalama Performans | Zvolen | ||
|---|---|---|---|---|
| Toplam | Ev Sahibi | Toplam | Deplasman | |
| 5.6 | 6 | Maç Başına Ortalama | 4 | 3.67 |
| 3.2 | 3.5 | Ortalama Atılan Gol | 0.8 | 0.33 |
| 2.4 | 2.5 | Ortalama Yenen Gol | 3.2 | 3.33 |
| 1.4 | 1.5 | 1. Periyot | 0.4 | n/a |
| 1.2 | 1.25 | 2. Periyot | 0.4 | 0.33 |
| 0.6 | 0.75 | 3. Periyot | n/a | n/a |
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Zvolen | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Zvolen | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Zvolen | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica |
Üst
Alt |
Zvolen | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Toplam | S | Ev Sahibi | S | Toplam | S | Deplasman | S | |
|
3.5
4.5
5.5
6.5
7.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
|
||||||||
|
0.5
1.5
2.5
3.5
4.5
|
||||||||
| Ban. Bystrica - Zvolen - Teke Tek | ||||
| 15.09.26 | Ban. Bystrica | Zvolen | M 3:5 (1:3, 0:1, 2:1) | |
| 14.12.25 | Ban. Bystrica | Zvolen | M 2:5 (1:2, 0:2, 1:1) | |
| 28.11.25 | Ban. Bystrica | Zvolen | M 0:4 (0:0, 0:2, 0:2) | |
| 12.09.25 | Ban. Bystrica | Zvolen | G 5:1 (2:0, 1:1, 2:0) | |
| 28.02.25 | Ban. Bystrica | Zvolen | M 4:7 (1:2, 1:1, 2:4) | |
| 12.01.25 | Ban. Bystrica | Zvolen | G 4:0 (0:0, 0:0, 4:0) | |
| 11.10.24 | Ban. Bystrica | Zvolen | M 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) | |
| 01.03.24 | Ban. Bystrica | Zvolen | G 4:3 (2:2, 2:0, 0:1) | |
| Zvolen - Ban. Bystrica - Teke Tek | ||||
| 01.02.26 | Zvolen | Ban. Bystrica | M 3:7 (1:4, 2:0, 0:3) | |
| 26.12.25 | Zvolen | Ban. Bystrica | M 2:5 (1:2, 1:2, 0:1) | |
| 17.10.25 | Zvolen | Ban. Bystrica | M 1:6 (0:3, 1:1, 0:2) | |
| 24.01.25 | Zvolen | Ban. Bystrica | M 2:4 (2:0, 0:1, 0:3) | |
| 28.12.24 | Zvolen | Ban. Bystrica | G 6:1 (3:0, 0:1, 3:0) | |
| 19.11.24 | Zvolen | Ban. Bystrica | G 5:4 pen (2:2, 1:0, 1:2, 0:0) | |
| 05.01.24 | Zvolen | Ban. Bystrica | G 5:3 (2:1, 3:1, 0:1) | |
| 24.11.23 | Zvolen | Ban. Bystrica | M 2:3 OT (1:0, 0:1, 1:1, 0:1) | |
| Ban. Bystrica - Son Maç | ||||
| 11.10.26 | Ban. Bystrica | L.Mikulas | G 5:2 (1:0, 3:2, 1:0) | |
| 09.10.26 | Ban. Bystrica | Slovan Bratislava | M 2:6 (0:2, 1:2, 1:2) | |
| 04.10.26 | Zilina | Ban. Bystrica | G 2:3 pen (0:1, 0:1, 2:0, 0:0) | |
| 02.10.26 | Ban. Bystrica | Poprad | G 4:0 (3:0, 0:0, 1:0) | |
| 27.09.26 | Ban. Bystrica | Nitra | G 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) | |
| 25.09.26 | Presov | Ban. Bystrica | G 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) | |
| 20.09.26 | Ban. Bystrica | Spisska Nova Ves | M 2:3 (1:2, 1:1, 0:0) | |
| 18.09.26 | Trencin | Ban. Bystrica | G 3:4 pen (1:0, 0:2, 2:1, 0:0) | |
| Zvolen - Son Maç | ||||
| 10.10.26 | Poprad | Zvolen | M 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) | |
| 09.10.26 | Zvolen | Kosice | M 1:4 (0:0, 1:1, 0:3) | |
| 04.10.26 | Nitra | Zvolen | M 2:1 OT (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) | |
| 02.10.26 | Zvolen | Presov | G 3:2 pen (2:1, 0:1, 0:0, 0:0) | |
| 29.09.26 | Spisska Nova Ves | Zvolen | M 5:0 (2:0, 2:0, 1:0) | |
| 27.09.26 | Zvolen | Trencin | M 1:3 (0:0, 0:2, 1:1) | |
| 25.09.26 | Zvolen | Slovan Bratislava | M 1:6 (0:0, 1:4, 0:2) | |
| 20.09.26 | Michalovce | Zvolen | M 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) | |
ABD - NHL
Rusya - Russia KHL
World Championship
Çek Cumhuriyeti - Extraliga
Finlandiya - SM-Liiga
İsveç - Elitserien
Almanya
Avusturya
Beyaz Rusya
Danimarka
Fransa
İsviçre
Kanada
Kazakistan
Norveç
Slovakya
Ukrayna